Deze bedrijfspagina heeft nog geen beschrijving. [Totaal: 0 Gemiddelde: 0/5]...
Schüco heeft het PHI-certificaat gekregen voor de sinds mei 2009 beschikbare systemen FW 50+.SI en FW 60+.SI, beide beschikbaar in varianten met aluminium- en GFK-aandrukprofiel. Daarmee is Schüco als enige aanbieder in staat een door het Passivhaus Institut (PHI) Darmstadt gecertificeerde gevelconstructie van aluminium aan te bieden.
Schüco biedt met de automatisch te bedienen ALB zonweringslamellen de optimale oplossing als het gaat om het energie besparen van gebouwen. Of het nu om de zorgsector gaat of scholen. appartementen of utiliteitssprojecten; het opwarmen van gebouwen kost vee energie om deze koellast wederom te verlagen. Energie besparen begint met de zon buiten te houden.
This window system offers the same benefits as the wood2wood window system, but in contrast to the wood2wood window the alu2wood window has an outside layer of aluminium. The window frame is not visible from the outside, which, in comparison with regular aluminum windows, results in a slim and elegant design.